درباره پارس صنعت آریا

گروه صنعتی پارس صنعت آریا

فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرده و بیش از ۱۰۰۰ پروژه نوسازی و بازسازی پنجره های قدیمی  درنقاط مختلف  ایران از پروژه های شخصی تا دولتی و نظامی و بیمارستانی در کارنامه خود دارد .

حوزه فعالیت این گروه تولید درب و پنجره های دوجداره یو پی وی و شیشه های دو جداره و سه جداره و تولید توریهای پلیسه می باشد.

کارخانه پارس صنعت آریا با بهره گیری از دستگاههای مونتاژ اتوماتیک ترکیه ای و با دقت بالا درب و پنجره های خود را تولید می کند پروفیل های مورد استفاده در این واحد تولیدی ازپروفیل های ۴ کانال سری ۶۰ و پروفیل های خاص ۵ کانال سری ۷۰ برندهای تولید شده توسط کارخانه دکتر وین می باشد.

البته با این امکان که پروفیل های مد نظر مشتری مانند وینتک و ویستابست و پلاس پن و هما رشتن و ایده ال  یا برندهای دیگر که دارای کیفیت مورد قبول شرکت را داشته باشند را نیز می توان تولید کرد.

پروفیل ها به صورت فریم نوساز و مخصوص بازسازی می باشند . پروفیل ها به صورت سفید و لمینیت قهوه ای و در رنگ های مختلف می باشد.  یراق آلات مصرفی ساخت کشور ترکیه و آلمان بوده و در انواع و حالتهای مختلف تک حالته و دو حالته و سوییچی و… می باشد.

شیشه ها دو جداره با گاز آرگون و فلوت می باشد و در نوع های مختلف به صورت ساده و مات و انواع رفلکس می باشد. توری های تولیدی در انواع پلیسه و رولینگ و ثابت می باشد.